REK

Sākot ar 01.09.2019. gadu līdz 31.08.2021. gadam mūsu skola piedalās ES izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ KA2 projektā “Valodu apguves inovācijas”. Vadošais koordinators ir biedrība “Vidzemes inovāciju instruments”.

Projekta partneri ir Šiauliai ģimnāzija (Lietuvā) un Hiiumaa ģimnāzija (Igaunijā). Projekta mērķis ir veicināt pedagogu radošumu un mūsdienīgu mācību metožu izmantošanu. Projekta gaitā tiek izstrādāti mācību materiāli ar QR kodiem, attēliem un audio ierakstiem angļu valodā 1.-6. klasēm.

Sākot no 2016. gada 1.septembra līdz 2019. 31.maijam piedalāmies Eiropas Savienības Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības projektā

Draudzīgas vides dzērvenes un inovatīvie planšetdatori

Partnerskolas:
Võru Kreutzwaldi põhikool, Igaunija;
IV Liceum Ogolnoksztalcace im. I.Dywizji Kosciuszkowskiej, Polija;
Istituto Comprensivo Della Valnure, Itālija;
Kiukaisten Yhteiskoulu, Somija.

Projekta mājas lapa:CranberriesandTablets

Projekts “Izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošana”

Skola piedalījās Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta izsludinātajā projektu konkursā “Izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošana”, un ieguva finansējumu dekoratīvo stādu, melnzemes, mulčas, puķu podu un dārza instrumentu iegādei. Vairāk informācijas šeit.


Latvijas skolas soma

Rīgas Igauņu pamatskola piedalās projektā “Skolas soma”. Apraksti par notikumiem pieejami katru mēnesi skolas hronikā “Eesti cool”. Ar aktivitāšu sarakstu var iepazīties šeit.